Trufle śląskie z płatkami róży

Wyjątkowy smak trufli bierze się z tradycyjnej ręcznej produkcji i z umiejętnie skomponowanych składników. Do ich produkcji używamy najwyżej cenionych składników takich jak: marcepanu z Lubeki i konfitur z płatków polskiej róży. Róża od wieków jest związana ze śląską tradycja, górnicy zawsze ją mieli w swoich ogródkach ta tradycja ma odzwierciedlenie w wielu herbach śląskich miast.

Producent
Słodka Manufaktura Leona
www.slodkamanufakturaleona.pl

tel. +48 604 160 768, mail: slodkamanufakturaleona@gmail.com

Nasza rodzinna firma jest na rynku od przeszło 100 lat i produkuje według najlepszych śląskich tradycji rzemieślniczych – nasze motto brzmi: „Tradycje rodzinne bywają różne – nasza jest słodka od 1917 roku”. Większość naszych słodkości spełnia kryteria żywności wegańskiej pozbawionej zwierzęcych dodatków. W produkcji używamy czekolady z certyfikatem halal i koszerności,
Wielu Klientów mówi nam, że w trakcie delektowania się naszymi produktami czują nie tylko naturalny smak, ale również serce jakie wkładamy w ich produkcję. Czerpiemy inspiracje z ruchu Slow Food, który przeciwstawia się globalnej unifikacji żywności i zachęca by wrócić do tradycyjnych metod produkowania regionalnych potraw i przysmaków.
Słodkości, które proponujemy powstają na bazie przedwojennych rodzinnych receptur połączonych z nowoczesnymi eko trendami cukierniczymi.
Wszystkie nasze produkty posiadają „czystą etykietę” co oznacza naturalny skład. Produkcja odbywa się w małych ilościach, tak by nie utracić kunsztu rzemieślniczego na rzecz masowej produkcji.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content